07-12-2018 Radiopuhelimet (FI) / Hot Kommunist Radiopuhelimet (FI), Hot Kommunist / Diversicolor
7. detsembril toimub Rockstarsis kontsert, mille käigus lendab tuld ja tõrva pea igast ilmakaarest. Püünele astuvad legendid - Radiopuhelimet põhjast, lõunapoolelt vastu liikuv Hot Kommunist ning värsket verd pritsiv Diversicolor Tallinnast.

Radiopuhelimet on primitiivselt agressiivne rockbänd Oulust, Soomest. Nad on 30 aasta jooksul avaldanud 14 albumit ja andnud Soomes ning mujal üle 650 kontserdi. Nende muusikas võib kuulda hardcore-pungi mõjutusi, kuid nad pole kartnud kasutada elemente erinevatest muusikastiilidest. Neid on sageli võrreldud nimedega nagu The Stooges, Birthday Party või legendaarne Soome hc-bänd Terveet Kädet, ent nad pole mitte kunagi kõlanud kellegi teise moodi peale iseendi. Sa ei pruugi mõista nende sarkastilisi laulutekste vägivallast, religioonist või sõltuvustest, kuna need on soome keeles. See pole probleem – sa mõistad nende äärmuseni tihedat gruuvi ja laulja Jyrki Mäki peaaegu hirmutav esinemismaneer hoolitseb ülejäänu eest. Legendid nagu Jello Biafra või John Peel ei oleks neid ülistanud, kui nad poleks midagi tõeliselt erilist. 

Hot Kommunist, Eesti eliidi ja omanike mitteametlik häälekandja, on 1996. aastal moodustatud jazz-punk trio Tallinnast. 2015. aastal ilmutas oma esimese kauamängiva, mis materjali hävingu tõttu jäi ilmumata 2001. Peale esikalbumi ilmumist vahetus ka kitarrist, seega 7. detsembril on laval koosseisus: Lembit Krull – bass, vok; Mikko Nissinen – kitarr, taustvokaal; Andres Aru – trummid. Jõulude eel peaks trio maha saama ka oma esimese EP-ga – “Ära määri meie käsi oma verega”. See on avantüristlik üllitis, mis paljastab ENSV värdjärglase kõik plaanid oma rahva hävitamisel nii nüüd kui minevikus ja tulevikus, toestatuna müramassiivist, mida stiililiselt lahterdada oleks raskeim tegu ka osavaimale kritikaanile. Kuna üksus on keelatud juba Venemaal, on oodata seda laksu peatselt ka Eustonias.

Diversicolor on kolmeliikmeline bänd Tallinnast, kes mängivad mürarikast, eksperimenteerivat rokkmuusikat. Bänd asutati 2018. aasta jaanuaris kahe ansambli Shelton San liikme, Valter Nõmme ja Andrease “Huns” Johandi poolt, kellega liitus eksperimenteeriv muusik Tont trummidel.
Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner