29-09-2018 Craneium [FIN] • 3rd Trip [FIN] • Trachea // Rockstar's
29. Septembril Rockstar`sis DOOM OVER ESTONIA! 
* * * * *
Craneium - fuzz rock, stoner rock, desert rock, doom-ish, heavy riffin' & FUZZ

Daamid ja härrad, pange oma raketid valmis, et süstida kosmose poole! Soomes Turkus 2011. aastal loodud Craneium veab teid kosmilisele rüüsteretkele ja toob tagasi maa peale ühes röövsaagiga. Bänd sai rohkelt positiivset tagasidet 2015. aastal ilmunud albumiga "Explore The Void", mis oma umbes 50-minutilise kestvusega lajatab kuulajale serviti kogu kalevipoja veetud lauahunnikuga. Jääb mulje, et Kalevipoeg ei vedanud ikka lauahunnikut Soome, vaid soomlaste Kalevala veab sellel lauahunniku Prophetsile. Tänavu märtsis avaldas Craneium split-albumi koos Black Willowsiga, millega tasub end reedeks üles kütta.


* * * * *
3rd Trip - heavy psychedelic stoner space rock

Nagu nimest võib välja lugeda, siis galaktikatevahelisel rännakul ei ole ei otsa ega äärt. Kas meie eksisteerime kolmandas dimensioonis või mitte - otsustage ise. Igaljuhul on 3rd trip väga gruuvine space rock mida varjutab stonerlik multiversum. Helsingist alguse saanud bänd tuli kokku 2011. aastal, 2014 ilmus koos Craneiumiga 12” split-album ning viimatine kauamängiv “Scale of Confusion” läinud aasta detsembris.


Trachea - sludge/doom
***

Kolmepealine löögirühm Ida-Virumaalt tuleb ja hakkab õhtust 16 rattalist vedama. 2012. aastal punk bändina loodud Trachea on ühendanud enda muusikas stoneri, doomi, blacki, drone'i, noise'i ja muid alternatiivseid zanreid. 2016. aastal anti välja kassetil omanimeline album Trash Can Dance'i abiga.


Pileteid saab lunastada ürituse päeval otse ukselt, hinnaga 5 eurot esimesel tunnil, hiljem 7 eurot.
Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner