29-09-2017 Esimene Viimane Lahing: Condescension/Tankist/Throcyte/Nuclear Monarch
ESIMENE VIIMANE LAHING
Ilma jääme kahest bändist! Aga mitte päris! Nad tulevad tagasi, tugevamana (suure tõenäosusega) kui kunagi varem – TANKIST ja CONDESCENSION saadavad mõlemad enda ridadest ühe liikme ajateenistusse ja seda tuleb ometi kõva kräuga tähistada. Kahe mehepoja raske tee algust toetavad juba osaliselt selle kadalipu läbinud ja kaua vaikinud THROCYTE ning kurja kuulutav NUCLEAR MONARCH. Saab trääsa, saab surma, saab sulametalli!!

TANKIST [Thrash Metal]
https://youtu.be/hLc7iQzRp2A
https://youtu.be/G9n5vczSy_g
Bänd, kes on alati aus ja otsekohene. Aeg ja koht ei ole tegurid – loevad muusika, sõnum ja tulihingelisus. Nende kompromissitu thrash metal on mürisenud koos legendidega nagu Havok, Arcturus, The Exploited, Katatonia, Loits, J.M.K.E. jt. Tankist on mänginud Eesti olulisimal metalfestil Hard Rock Laager ning võitnud esikoha riiklikul rokk- ja metalbändide konkursil, kus alistati enam kui 20 tugevat ansamblit.
https://www.facebook.com/bandtankist

CONDESCENSION [Death Metal]
https://youtu.be/2T8D4hmUPbc
https://youtu.be/M_HFQPDvmsw
Narvast pärit Condescension andis selle aasta HRL’il kõigile unustamatu kontserdi. Enda selle hooaja esimese kontserdi annavad nad just Rockstar’sis ja toovad need suvised võnked kõledate keldriseinte vahele. Väga hea lavalise energia (ja kostüümidraamade) poolest tuntud „blackened death“ metalit küttev bänd andis enda debüüt EP “Wrath of the Skies” välja 2015 aastal ja on peale seda esinenud paljudes riikides.
https://www.facebook.com/CondescensionOfficial/

THROCYTE [Death Metal]
https://youtu.be/RRGg_O4yRnA
https://youtu.be/ioV9q5hw-R0
Bänd Tartust, mis müristab rajurasket kui ka kiiretempolist muusikat ning kannab endaga kaasas sõnumeid inimtegude kurioosumitest ja moraalsusest. Throcyte naaseb lavale pärast pea aastapikkust pausi uute palade ja uue koosseisuga.
https://www.facebook.com/ThrocyteOfficial/

NUCLEAR MONARCH [Death/Doom Metal]
https://youtu.be/7mY8aL5l7kM
https://youtu.be/_QTQcWpDuX8
Kuueliikmeline Death/Doom Metal bänd Eesti pealinnast Tallinnast, kes mängib raskete ja massiivsete riffidega muusikat, sisaldades nii aeglaseid kui kiireid meloodiaid ja industriaalihõngulisi süntesaatori käike, mida saadavad madalad death metal vokaalid.
https://www.facebook.com/NuclearMonarch/

Väravad 21:00
Pilet kuni 22:00 5€
Hiljem 7€

Ürituse Facebook
Sisene
Viimased uudised

14.juuni-15.juuli Jalgpalli MM 2018 SUUREL EKRAANIL

Traditsiooniliselt toimuvad jalgpalli suurvõistlused ka meil suure ekraani vahendusel.Elagem kaas... Loe edasi »

Ürituste ja erapidude broneerimine on alanud!

Tere külaline!

Vaja kohta kus enda sünnipäev maha pidada (nii, et maa must)?
Vaja ägeda... Loe edasi »

Reedel 09.06.esineb OGNELJOT (rus) Rockstarsi laval!

Ajakava ja support bändid on siis sellised:
Loe edasi »
Banner