15-09-2018 Rosetta (USA) / Tesa (LV) / Trna (RU)
Urban Culture Entertainment esitleb: laupäeval, 15. septembril külastab Tallinna legendaarne post-metal’i hiiglane Rosetta. Kontsert toimub klubis Rockstar’s koos kohaliku soojendusbändiga.

Rosetta asutati aastal 2003 Philadelphias, Pennsylvanias. Nende stiil varieerub post hardcore’i, shoegaze’i, drone’i ja ambienti vahel. Mõjutusi on saadud sellistelt suurnimedelt nagu Neurosis, Isis ja My Bloody Valentine.

Rosetta liikmed ise kutsuvad oma muusikat astronautide metal’iks, kuna on huvitatud nii astroloogiast kui kosmosereisidest. Nende esimene album „The Galilean Satellites (2005) oli eriti ambitsioonikas projekt: eesmärk oli salvestada kaks kauamängivat täpselt samas pikkuses – esimene neist metal’i ja teine noise/ambient’i plaat, millest mõlemad oleksid täiesti iseseisvalt kuulatavad. Kuid mängides neid üheaegselt, moodustaksid kolmanda – palju intensiivsema kogemuse väärilise heliteose.

Rosetta kolmas album „A Determinism of Morality” avaldati 2010, sellel on kiiremad ja lühemad lood rõhuasetusega kompositsioonile ja tehnilisele poolele.

Rosetta on soovituslik kõigile Cult of Luna, Isis, Year of No Light, Callisto ning The Ocean Collective fännidele.

Piletid : 
✔ Woodstock pubis (Tatari 6, Tallinnas)
✔ Underground pubis (Küütri 7, Tartu)
✔ Ticketer.ee: https://www.ticketer.ee/rosetta-usa-support-rockstars/

Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner