06-04-2018 TMW 2018: Beats from the Vault Stage
TMW10!
Beats from the Vault lava

Esmakordselt universumi ajaloos toimub sel aastal Tallinn Music Week'i raames tumemuusikat propageeriv Beats From The Vault Stage showcase! Pakume valiku elusat industrial'i, dark electro't, post-punk'i, drone'i, techno't ja ka kõverat luigelaulu. BFTV omab põrandaaluste DJ-pidude korraldamise kogemust juba alates aastast 1998 – seekord teeme jälle midagi ainulaadset, paksu tossu ja eriti valju heliga.

Esinevad:
Crash Test Money (EE)
Dead Janitor (SK)
Democide (EE)
Evestus (EE)
Miseria Ultima (FI)
Podruga (LV)
Solo Ansamblis (LT)
Tekstur (RU)
ZRN (DK)

Õhtu lõpetab BFTV resident-DJ 4-got-10 (EE)


◢◤ Pileti ja Passi info

Festivali esitleja on Telia
Telia klientidele kehtib 20% soodustus kõigile TMW passidele ja piletitele

◢◤ TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.

◢◤ Üksikpilet garanteerib sissepääsu piletil märgitud kontserdipaigas ja märgitud kuupäeval toimuvale üritusele. Kontserdipaigast väljumisel kaotab pilet kehtivuse.

◢◤ Konverentsi ja festivali ühispass tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ja eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide toimumispaikadesse. Samuti saab ühispassi omanik TMW kataloogi jm festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

◢◤ Festivalipass (tmw.ee) tagab sissepääsu kõikidele Festivali kontsertidele, eeldusel, et vastav kontserdipaik ei ole välja müüdud. Eelmüügist ostetud üksikpileti omanikel on kontserdipaika pääsemisel eelisõigus festivalipassi omanike ees.

◢◤ Pileti ostmine kontserdipaikade uksel on enamikul juhtudel võimalik vaid sularahas.
Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner