23-09-2017 Septembrikuumus: Hilbert's Problems/SoundsOfSeptember/Sulferdust
Kuum! Kuum! Kõik on kuum septembrikuus! Oli vist sedapidi? Igatahes ajavad 23. septembril Tatari tänava keldris teie kehad kuumaks kolm kvaliteetset rokkbändi! HILBERT’S PROBLEMS loob bluusivõnkeid ja tuleb jagab teile enda suviseid festivalimuljeid, SOUNDS OF SEPTEMBER kütab vankumatult väga head alternatiivi ja Soomest kohale aerutav riff rokk punt SULFERDUST on klass omaette!

HILBERT’S PROBLEMS (blues rock)
https://youtu.be/MYaFhhdFSgM
https://youtu.be/qrAh8tYbWW4
Tallinna rokk-bluusbänd, mis tegutseb alates aastast 2014. Bänd esitab valdavalt omaloomingulist, tugevate bluusi mõjutustega rokkmuusikat, kuid ka klassikalisi bluusilugusid. Hilbert's Problems on alates aastast 2015 üles astunud Uue Maailma Tänavafestivalidel ja Kalamaja päevadel ning viimasel kahel aastal olnud ka Augustibluusi ametlik esineja.
https://www.facebook.com/HilbertsProblemsBand/

SOUNDS OF SEPTEMBER (alternative rock)
https://youtu.be/tJTuOBVEJ5w
https://youtu.be/pB5xGbTO2_c
Mitmekihilised ja läbimõeldud aranþeeringud, jõuline naisvokaal, energia ning hing mis on muusikasse pandud annab bändile oma näo millega eristutakse. Lisaks kõrvapaitamisele ning silmailule pakub Sounds of September oma kontsertidel korralikku energialaengut, mida lendab lavalt otse publikusse lausa laviinina. Stiililiselt liigitub bänd alternatiivse rocki alla, kuid mõjutusi on tunda ka klassikalisest rockist ning popist. Sounds of September on kontserte andnud nii üle Eesti, kui ka Skandinaavias.
https://www.facebook.com/SoundsOfSeptember/

SULFERDUST (fin, riff rock)
https://youtu.be/LjQ91IkYIXM
https://youtu.be/tDU6rDgwaXk
Soomest, Imatrast pärit noored mehed alustasid selle ägeda riff rock pundiga tegutsemist 2012 aastal. Viie aastaga on tuuritatud üle Soome ja Baltikumi ning välja antud EP „Rivalry Outtakes“. Vaata bändi ametlikke videoid „Mel Gibson“ ja „Sheltered“ ning hea tuju on garanteeritud!
https://www.facebook.com/sulferdust/

Väravad 21:00
Pilet kuni 22:00 5€
Hiljem 7€

Ürituse Facebook
Sisene
Viimased uudised

14.juuni-15.juuli Jalgpalli MM 2018 SUUREL EKRAANIL

Traditsiooniliselt toimuvad jalgpalli suurvõistlused ka meil suure ekraani vahendusel.Elagem kaas... Loe edasi »

Ürituste ja erapidude broneerimine on alanud!

Tere külaline!

Vaja kohta kus enda sünnipäev maha pidada (nii, et maa must)?
Vaja ägeda... Loe edasi »

Reedel 09.06.esineb OGNELJOT (rus) Rockstarsi laval!

Ajakava ja support bändid on siis sellised:
Loe edasi »
Banner