16-09-2017 Girls Bite Back IV: Emphasis/Sky Down/First Priority
On iseenesest mõistetav, et kaunid naised ja raskemuusika käib omavahel kokku. Aga hoia alt! Neil naistel on teravad hambad! Girls Bite Back ülimenuka üritustesarja neljandas voorus näitavad teile enda pühendumust vaid naislauljatega kaunistatud bändid. Ainulaadne EMPHASIS, Eesti heavy metal lootus SKY DOWN ja meloodilist rocki aus hoidev FIRST PRIORITY.

EMPHASIS (symphonic/progressive/power metal)
https://youtu.be/DHfFDZ9a81M
https://youtu.be/O62qwBfIN8o
https://youtu.be/kiMMQhuk5fU
Sümfoonilist, progessiivset ja powermetalit omavahel põimiv kooslus Emphasis sünteesib klassikalisi harmooniaid, ekspressiivseid kitarrikäike, ainulaadseid rütme ja tundlikke meloodiakäike ooperidiiva Anna «Roxanna» Ganina võimsa vokaaliga. Viie tegutsemisaasta jooksul on bänd tuuritanud üle Eesti ja andnud kümneid kontserte ka väljaspool riigipiire. 2013. aastal üllitati lisaks Eestile ka Ameerikas ja Venemaal positiivseid arvustusi kogunud mini-album «Into Infinity» ning figureeriti looga «Hopeless» rahvusvahelisel «Ladies First» metal muusika kogumikul. 2016. aasta kevadel andis Emphasis koostöös Itaalia plaadifirmaga Underground Symphony välja esimese täispika albumi «Revival».

Töö teise albumi "Soul Transfer" kallal algas eelmisel aasta kevadel ja augustiks sai bändi teine täispikk plaat valmis! Aktiivne koostöö Eesti džässmuusikutega lõppes bändi jaoks ootamatu tulemusega. Nõnda sisaldab plaat palju eksperimente ja kuna plaadi väljaandmine on pikk protsess siis töö veel jätkub. Vana kavaga astub Emphasis 16. septembril Rockstar'si lavale viimast korda.
https://www.facebook.com/Emphasis.Estonia
https://www.instagram.com/emphasisband/

SKY DOWN (heavy metal)
https://youtu.be/4bm9rCepYWE
https://youtu.be/lRIEbwBRcMs
https://youtu.be/QUcQDL1fV0w
Värske minekuga vanakooli heavy metal. Sky Down ei mõtelnud enda muusikat välja - muusika valis neid. Bändi looming sünnib müstiliselt irratsionaalselt, kusagil kõrgemal (läbi kuuenda meele). Sky Down annab teile tuld, eufooriat ja väge - Sky Down armastab teid! Oodatud on kõik uued ja vanad sõbrad!
https://www.facebook.com/Sky-Down-430919670447431/


FIRST PRIORITY (melodic rock)
https://youtu.be/ZkaZ-KOOAz8
https://youtu.be/rI3zx-tqvnQ
Bänd meloodilise rocki austajatele. First Priority on 100% omalooming (mida nad iganädalaselt proovides täiustavad ja lihvivad), ilusad meloodiad, eepilised kitarrisoolod ja jalust rabav vokaal.
https://www.facebook.com/FirstPriorityband

Uksed 21:00
Pilet kuni 22:00 5€
Hiljem 7€

Ürituse Facebook

Sisene
Viimased uudised

14.juuni-15.juuli Jalgpalli MM 2018 SUUREL EKRAANIL

Traditsiooniliselt toimuvad jalgpalli suurvõistlused ka meil suure ekraani vahendusel.Elagem kaas... Loe edasi »

Ürituste ja erapidude broneerimine on alanud!

Tere külaline!

Vaja kohta kus enda sünnipäev maha pidada (nii, et maa must)?
Vaja ägeda... Loe edasi »

Reedel 09.06.esineb OGNELJOT (rus) Rockstarsi laval!

Ajakava ja support bändid on siis sellised:
Loe edasi »
Banner