02-09-2017 Sisekaemus II [TAAK/Risin Sabotage(ua)/Mang Ont]
Sisekaemus tuleb taas, et võtta hoog maha ja vaadata läbi kõige sügavamad hingesopid ning viia Teid reisile millelt niipea lahkuda ei taha. Sisehooaja esimese kontserdi annab legendaarne TAAK, toetuseks Ukrainast pärit RISIN SABOTAGE ja sügissüngust süvendav tartlaste MANG ONT.

TAAK - Praeguse nime all 11 aastat tegutsenud ja mullu oma neljanda kauamängiva "Supersargasso" eest Eesti Muusikaauhinna pälvinud eestikeelse doom-rocki koljat Taak tõstab sügise saabudes sammaldunud kivipead — 2. septembril astutakse publiku ette Tallinnas klubis Rockstar's, et pühkida tolm vanemalt ja värskemalt materjalilt. Taaga muusika teevad laia profiiliga huku-metalit hindava publiku jaoks kaasakiskuvaks klassikalised kitarririfid, eleegilised süntesaatoripartiid ja mõtlemapanevad laulutekstid.

„Eesti Sült Ja Eesti Muda“
https://youtu.be/KctO1aZckRI
https://www.facebook.com/Taakofficial/

RISIN SABOTAGE (Ukraina) – olenemata kas sa käid mööda ringi või joont, Risin Sabotage on sulle heaks kaaslaseks enda lahti mõtestamisel, seigeldes erinevates galaktikates, liueldes läbi kõrbede ja üle merede. Otse Ukrainast Tallinnasse rääkimaks elu küsitavusest.

„Planet Dies“ (kontsert @ Kiev)
https://youtu.be/eNVjpG6i4ew
„Planet Dies“ (täispikk album)
https://youtu.be/Q_ETtDJg7uU
https://www.facebook.com/risin.sabotage/

MANG ONT on Tartu bänd, mis alustas oma tegevust aastal 2012 vokaalinstrumentaalse nelikuna. Koosseisuliste muudatuste tulemusena on Mang Ont'ist saanud instrumentaalset doomi mängiv trio. Muusikaliselt on Mang Ont madalaks tuunitud kitarride massiivne ja fuzzine, kahe kidravõimu ja kahe bassivõimu, raske käega trummimängu ja droonisündi võigaste helide ning müra toores jõud. Suhteliselt noore underground bändina On Mang Ont jõudnud esineda kohalikes Eesti klubides, Lätis ja Soomes, avaldanud EP ja selle aasta juunis täispika albumi „Võhk“.

„Kasvav Koidik“ (kontsert @ TMW)
https://youtu.be/CvKVwUCNOFc
https://www.facebook.com/ManGOnT/

Väravad 21:00
Pilet 7€

Ürituse facebook
Sisene
Viimased uudised

14.juuni-15.juuli Jalgpalli MM 2018 SUUREL EKRAANIL

Traditsiooniliselt toimuvad jalgpalli suurvõistlused ka meil suure ekraani vahendusel.Elagem kaas... Loe edasi »

Ürituste ja erapidude broneerimine on alanud!

Tere külaline!

Vaja kohta kus enda sünnipäev maha pidada (nii, et maa must)?
Vaja ägeda... Loe edasi »

Reedel 09.06.esineb OGNELJOT (rus) Rockstarsi laval!

Ajakava ja support bändid on siis sellised:
Loe edasi »
Banner