29-04-2017 Wings of A Butterfly Naiste eri! Sulferdust/RedCricket’s/Scarlet
29.04.2017
Club WOODSTOCK/ROCKSTARS

WINGS OF A BUTTERFLY
– Naiste eri! [Sulferdust/Red Cricket’s/Scarlet/Worn Öut]


Mad Hard Ride Promotions ja rokiklubi Rockstar’s toovad teieni eelkõige just NAISTELE mõeldud ürituse. Võta sõbrannad kaasa ja nautige koos võrgutavaid rütme ja testosteroonist pungil mehemürakaid (kes laulavad kui inglid). Mehed on ka loomulikult oodatud… nii palju naisi ju tuleb kohale 😉

Uksed/Doors 20:00, pilet kuni/ticket until 21:00 5€, hiljem/later 7€. Naistele kuni 21:00 SISSEPÄÄS TASUTA! Free entrance for women until 21:00!

SULFERDUST (fin)
Kergelt võrgutav aga samas toores, natuke imal aga samas kõikehõlmav… Sulferdust toob teieni riff roki Soomest, Imatrast.
Sulferdust was formed in 2012 in Imatra, Finland when four of us grew tired of playing cover songs. After a feisty start, Sulferdust has played their melodic and riff-driven rock all over Finland and released an EP ‘Rivalry Outtakes’ and a singles ‘Sheltered’, ‘Preaching the End of Your War’ and ´Mel Gibson´.
https://youtu.be/LjQ91IkYIXM
https://youtu.be/tDU6rDgwaXk
https://www.facebook.com/sulferdust/

RED CRICKETS (fin)
Lase sel nõelal kraapida enda nahka, et päästa valla kõige kaunimad helid… Red Crickets toob teieni Skandinaavia undergroundi võnked! Hammonds & Rhodes, sügavad vokaalid ja võrgutavad helid… see on kõik saadaval…
Let the needle now scratch the skin, to release a sound within… Red Crickets brings you the sounds of the Scandivian Underground rock scene! Deep vocals, the sounds of Hammonds & Rhodes, straight-up rhytms guide you to the world of red lights, self-indulgement, after-hours, flagilation… it’s all here…
https://youtu.be/KrXmjE63ZGg
https://www.facebook.com/RedCrickets/

SCARLET
Ansambel Scarlet on meloodilist eestikeelset pop rokki tootev punt Tallinnast. Bänd on asutatud 2015. aasta kevadel noorte muusikute poolt, kelle visiooniks on lisada eesti helikunsti maastikule seksikaid noote, haaravaid rütme ja teravaid elamusi.
Scarlet brings you melodic pop rock from Tallinn, sang in Estonian. Sexy tunes, hip shakin’ rythms and spicy experiences.
https://youtu.be/LCnMIn33bHs
https://youtu.be/IoR7kuvPZbI
https://www.facebook.com/ansambelScarlet/

WORN ÖUT
Kui sulle meelgib GNR siis see on midagi SULLE! Noor rock bänd Tallinnast garanteerib kuulajatele kuulamismõnu ja hea show! Proge mõjutustega hard rocki kütva neliku ühine teekond sai alguse 2014. aasta sügisel Tallinnas, coverdades esialgu erinevate rockbändide (Guns N' Roses, AC/DC, Extreme jpt) loomingut. Saab nii käredamat kraami kui ka ballaade ehk pettuma ei pea keegi!
A young rock band based in Tallinn, Estonia hittin’ them GNR vibes. They perform on every opportunity given and will guarantee you an eargasm on every show!
https://soundcloud.com/user-18137084/im-crazy
https://youtu.be/_1WoposOe_s
https://www.facebook.com/Worn-Öut-1031964283530169/
Sisene
Viimased uudised

14.juuni-15.juuli Jalgpalli MM 2018 SUUREL EKRAANIL

Traditsiooniliselt toimuvad jalgpalli suurvõistlused ka meil suure ekraani vahendusel.Elagem kaas... Loe edasi »

Ürituste ja erapidude broneerimine on alanud!

Tere külaline!

Vaja kohta kus enda sünnipäev maha pidada (nii, et maa must)?
Vaja ägeda... Loe edasi »

Reedel 09.06.esineb OGNELJOT (rus) Rockstarsi laval!

Ajakava ja support bändid on siis sellised:
Loe edasi »
Banner